Blogumuzdaki yazıya yorum yapılmıştır. Euzun Teması Hayırlı uğurlu olsun..

fb Şifresiz maç izle

31 Temmuz 2013 Çarşamba tarihinde yazılmıştır.

enerbahçe Salzburg maçı şifresiz veren uydu kanalları hangileri? Fenerbahçe Salzburg maçı bu akşam 21.30'da başlayacak. Evinde D Smart olmayan fubolseverler Salzburg Fenerbahçe maçını şifresiz yayınlayacak uydu kanallarını merak eiyor. İşte Fenerbahçe Salzburg maçı şifreriz yayınlayan uydu kanalları ve frekansları.
Fenerbahçe Salzburg maçını şifresiz veren uydu kanalları? - fb Şifresiz maç izle - Fenerbahçe Salzburg maçı şifresiz hangi uydu kanallarında. Fenerbahçe bu akşam deplasmanda Avusturya'nın Salzburg takımı ile karşı karşıya gelecek.  Fenerbahçe Salzburg maçı şifreli yayın yapan D smart'tan yayınlanacak. Fenerbahçe Salzburg maçı bazı kanallarda şifresiz olarak yayınlanacak. İşte Fenerbahçe Salzburg maçını şifresiz olarak yayınlanacak uydu kanalları ve frekansları.
UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu Avusturya'nın Red Bull Salzburg takımıyla karşılaşacak Fenerbahçe ilk maçını bugün deplasmanda oynayacak.

6 Ağustos'da kendi evinde oynayacağı maça avantajlı bir şekilde gitmek isteyen sarı lacivertliler bu maçtan avantajlı bir skor elde etmeye çalışacak. Saat 21:45'te başlayacak olan bu mücadeleyi Portekizli hakem Duarte Gomes yönetecek.

Maçı Şifresiz Veren Kanallar

Fenerbahçe Salzburg maçının şifresiz hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. D-Smart 77.Kanal Smart Spor'dan canlı yayınlanacak olan mücadeleyi bir çok yabancı kandal da şifresiz olarak canlı olarak yayınlayacak.

İşte Fenerbahçe Salzburg Maçını Şifresiz olarak yayınlayacak uydu kanalları.

fb Şifresiz maç izle için “0 yorum” bulunmaktadır.

haberler haberler

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı